Tatil planları yapanlar için ekonomik konaklama ve uygun fiyatlı yeme içme yerleri ile öne çıkan, tarihi yapıları ve görkemli binaları ile başınızı döndüren birçok seyahat rotası mevcut. Bütçe dostu bu şehirlerde hem gönlünüzce bir tatil geçirebilir hem de bütçenizi sarsan harcamalar yapmak zorunda kalmadan harika bir dinlenme fırsatı elde edebilirsiniz. İşte bütçe dostu,yaşamın ucuz olduğu tatil rotaları:

1. Kamboçya

Kamboçya
Kamboçya

Asya’nın en mistik ülkelerinden biri olan Kamboçya, tapınakları ve harika doğası ile bütçe dostu seyahat rotalarının en ilgi çekici olanlarından biri. Doğu’nun en önemli yapılarından olan Angkor Vat’ın tarihi kalıntılarını ve birçok antik tapınağı inceleyerek ülke kültürü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Muhteşem deniz altı güzelliklerini keşfetmek için dalış yapabilir ya da ülkenin bakir sahillerinde denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Yerel restoranlarda yiyeceğiniz yemekler için en fazla 4-5 dolar ödeyerek uygun fiyatlı bir tatil geçirebilirsiniz.

2. Laos

Laos
Laos

Güneydoğu Asya’da bulunan Laos, muhteşem bir doğaya sahip olan ülkelerden biri. Birbirinden görkemli tapınaklarının yanı sıra bir tekerlekle nehir turu yapmak anlamına gelen tubing partilerine katılarak harika bir deneyim yaşayabilirsiniz. Konaklamanın oldukça uygun fiyatlı olduğu ülkede ayrıca 2 dolara yerel lezzetlerin tadına bakmak mümkün

3. Hindistan

Tac Mahal
Hindistan

Asya’nın en gizemli şehirlerinden biri olan Hindistan, birbirinden çarpıcı yapıları ile görülmesi gereken ülkelerden biri. Bu görkemli ülkede trenle oldukça ucuza seyahat edebilir ve uygun fiyatlı restoranlarda özel baharatlarla yapılmış hint yemeklerinin tadına bakabilirsiniz.

4. Nepal

Nepal
Nepal

Tam anlamıyla bir cennet olarak tanımlanan Nepal, harika tatil rotalarından biri. Çarpıcı doğası ve harika mimariye sahip yapıları ile ziyaretçilerini büyüleyen şehirde yerel lezzetleri 2 dolara tadabilirken, pahalı akşam yemeklerini ise sadece 8 dolar ödeyerek yiyebilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seks izle seks hikayeleri sex hikayeleri hd porno izle paply.org