Ukrayna’nın bazı bölgeleri olduça tehlikelidir. Ukrayna için genel güvenlik tavsiyelerini ele almaya çalışacağız. Kendinizi ve sevdiklerinizi üzmemek için kesinlikle bu yöntemleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Ukrayna’nın muhteşem doğasının ve tarihinin keyfini çıkarırken, gece hayatında da stresinizi atabilirsiniz. Tabiki bunları yaparken dikkat etmeniz gerekenleri sıralıyoruz:

  • Günlük kiralık evlerden uzak durun. Yerel halk, dahil olmak üzere tavsiye etmiyor. Kiraladığınız ev için fatura kesilmiyor ve güvenceniz yok. Başınıza bişey geldiği zaman bile, ispat edebilecek durumunuz olmuyor. Ayrıca Ukrayna yasalarına göre, faturanızı almak zorundasınız ve büyük para cezaları ödersiniz.
  • Gideceğiniz bölgeleri ve yerleri kaydedin. Bunları sosyal medyada paylaşın ve sevdiklerinize söyleyin. Eğer sorun yaşarsanız, bunlara ispat olarak kullanabilirsiniz.
  • İnsanlara güvenmeyin, ne yazık ki bunu söylemek zorundayız. Başınıza, büyük işler gelebilir. Genellikle, kadınlar kullanılıyor ve erkekler tuzağa düşürülüyor. Avcı erkekler, av durumuna düşüyor. Sadece paranız alınmıyor ve işkenceye marus kalabiliyorsunuz.
  • Gece hayatı, genel olarak güvenli diyebiliriz. Kesinlikle uyuşturucu veya benzeri maddelerden uzak durun. Çok paranız var ise, yanınıza almayın ve paranızın olduğunu belli etmeyin. Paranızı gereksiz yere etrafa saçmayın.
  • Sakinliginizi Koruyun.Ukrayna, siyasi sorunlar içeriyor. Eğer size laf atarlarsa veya siyasi grup sizi çağırırsa oradan sakince uzaklaşın.
  • Uber olmazsa olmaz. Uber, dünyanın her yerinde aynı sistemi kullanıyor. Şöför bilgileri, plakası ve diğer benzeri özellikler sisteme kaydedilir. Eğer taksi kullanmak istiyorsanız, parayı önceden konuşun.
  • Reklamlara inanmayın. Masaj salonu, gazino ve jakuzi reklamlarına inanmayın. Para tuzağı diyebiliriz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seks izle seks hikayeleri sex hikayeleri hd porno izle paply.org