Bizce Türkiye’nin en güzel tatil beldelerinden biri Marmaris. Marmaris’in muhteşem orman havası ve bir o kadar kusursuz masmavi suları ile her yıl hem yerli hem de yanacı turistleri ağırlamakta.

Marmaris size çok fazla tatil alternatifi sunuyor. İsterseniz mavi sularda bir yat tatili, her kulvarda kendini ispat eden oteller, pansiyonlar ve apartlarla ya da tabii ki tatil kelimesinin tam anlamını karşılayan kamp alanlarıyla.

Marmaris kamp alanları denildiğinde en çok tercih edilen tatil beldelerimizden biri diyebiliriz. Özel ve yarı özel kamp alanlarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.  Seçiminiz hangisi olursa olsun o yıl en unutulmaz tatil anılarınızla dolup taşacak.

Şimdi sizler için bizzat gidip görüp hatta kaldığımız Marmaris Kamp Alanlarından bahsedeceğiz. İlki en sevdiğimiz olsun istedik.

Marmaris Altınkum Camping

Marmaris Altınkum Camping

Marmaris’in bize göre en güzel kamp alanı. Neden mi? Her şeyden önce dünya tatlısı 2 işletmecisi var. Yaptıkları işe ciddi anlamda kıymet veriyorlar ve misafirleri onlar için çok önemli. Siz rahat edesiniz diye her ayrıntıyı düşünmüşler.

Marmaris Hisarönü Koyu’nu görüpde aşık olmamak imkansız. Denizin ve sahilin temizliği, ormanla iç içe olmanız size gerçekten tatil yaptığınızı hissettiriyor. Otellerin tüm zorba aktivitelerinden, kalabalık seslerden uzak sadece deniz ve cırlavuk sesleri ile yaşarken cennette mi düştük diye düşüneceksiniz.

Karavanlar için su ve gider tesisatları kamp alanında hazır. Bu anlamda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. WC, Duş ve Mutfak her zaman tertemiz.

Marmaris Evcan Camping

Marmaris Evcan Camping
Marmaris Evcan Camping

Marmaris Hisarönün’de eğer bir karavan tatili yapacaksanız tercih edebileceğiniz en güzel kamp alanları arasında üst sıralarda yerini alacaktır. Evcan Camping misafirlerine olabildiğince sakin bir ortam sağlıyor diyebiliriz. Bu yüzden yıllardır bu kamp alanının müdavimleri var ve asla vazgeçmiyorlar. Kamp alanında karavanlar için her türlü tesisat mevcut. Karavancılar için marmaris kamp alanları arasında doğru tercihlerden biri olacak.

Marmaris Çubucak Çadır Kampı

Marmaris Çubucak Çadır Kampı
Marmaris Çubucak Çadır Kampı

Marmaris’in en büyük kamp alanı diyebiliriz. Marmaris merkeze 20 km mesafede Datça yolu üzerinde. Oldukça büyük bir kamp işletmesi diyebiliriz Çubucak Çadır Kampı için.

Akyaka Orman Kampı

Akyaka Orman Kampı Alanı
Akyaka Orman Kampı Alanı

Akyaka’nın muhteşem geleneksel mimari yapısı yanında kamp alanınında güzelliği tartışılmaz sanıyoruz. Son zamanlarda TV ekranına gelen popüler dizilerle Akyaka’nın güzelliğini duymayan kalmadı diye düşünüyoruz.

Akyaka Orman Kampı tatilcilerin bildiği bir yer aslında. Doğa içerisinde bir yaşam istiyorsanız, bol oksijenli bir tatil hayal ediyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Akyaka Orman Kampı 2016 Sezonu içinde en doğru tercihlerden biri olacaktır.

Akyaka Orman Kampı sadece karavan ve çadır severleri ağırlamamakta. Eğer güzel bir taş ev tatili istiyorsanız Akyaka Orman Kampını çok seveceksiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seks izle seks hikayeleri sex hikayeleri hd porno izle paply.org