Kelebekler Vadisi Kamp alanı,  etkileyici kamp alanlarından bir tanedir. Güzel Türkiye’mizde böyle güzel yerlerin kalması şaşırtıyor. Kelebekler vadisi kamp alanı arkasında doğa güzellikleri önünde tertemiz denizi olan mükemmel bir kamp yeri. Evlerden, insanlardan, gürültüden uzak bir yere gidip kafa dinlemek isterseniz hiç düşünmeden gidebileceğiniz kamp alanlarından bir tanesi.

Kelebekler vadisi kamp alanı ulaşım olarak Muğla Fethiye de bulunmaktadır ve ölüdeniz üzerinden motorlarla ulaşım sağlanmaktadır. Bilmeyenler şaşıracak ama bu muhteşem kamp alanı hala imara kapalı bir koy olarak kalabilmiş doğa güzelliğini koruyabilmiştir.

Kelebekler vadisi kamp alanında kamp yapmayı planlıyorsanız kendi şahsi çadırınızı yanınızda götürebilirsiniz ya da kamp alanının size sunduğu kamp çadırlarını tercih edebilirsiniz. Eğer ben biraz daha lükse kaçacağım diyorsanız kelebekler vadisi içerisinde bulunan bungalovlar tam size göre.

Kelebekler vadisi kamp alanının Türkiye’nin en iyi kamp alanları listesine girmesinin en önemli nedenlerinden birkaçını sizlere söyleyecek olursak, kelebekler vadisi kamp alanının yürüyüş yolunda sizleri çok güzel doğa güzellikleri bekliyor olacak. İsminden de belli olduğu gibi üzerinde kaplan desenli çeşit çeşit kelebeklerle karşılaşacaksınız ve yürüyüş parkurunda doğa yürüyüşünüzü yaparken çok güzel şelaleler görebileceksiniz.

Kelebekler vadisi kamp alanının ulaşımı diğer kamp alanlarına göre daha zor olduğu için sizleri çok fazla bir kalabalık bekliyor olmayacak. Diğerlerine göre daha sakin bir yer olarak tam anlamıyla kafanızı dinleyeceksiniz ve doğa güzellikleri sayesinde kampın tadını tam olarak burada çıkarabileceksiniz.

Bütün aktivitelerin dışında çeşitli güzelliklere de sahip olan kelebekler vadisinde paraşüt atlayışları yapabilir, dalış ve yüzme eğitimleri alabilirsiniz. Hatta günün bazı saatleri içerisinde duş, wc, elektrik gibi hizmetler ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.


Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.