Kamp Alanları

Türkiye kamp alanları listesini ele alarak Türkiye’nin en iyi kamp yerlerini tanıyalım. Tatil yapmak denildiği zaman kimilerimiz 5 yıldızlı bir otele gidip rahat yataklarda yatarak, karnı acıktığı zaman otel restoranından ihtiyacını gidererek mutlu olur, kimisi de ormanın tertemiz havası, yeşilliği içerisinde, kalıplaşmış beton duvarlardan uzakta, insanlardan, seslerden uzak huzurlu bir ortamda tatil yapmak isterler.

Kamp Yapmak denildiği zaman sadece ekonomik bir tatil olarak düşünmeyin. Tabi ekonomik olmasına ekonomik bir tatil sınıfı ancak kamp yapmayı farklı bir tatil konseptine çevirebilirsiniz. Bunu nasıl mı yapacaksınız? Aslında bu konsept tamamen sizin gittiğiniz kamp alanına bağlı olarak belirleniyor. Örnek verecek olursak deniz kenarı, ormanın tam ortası, bol bol oksijenli ter temiz havası olan yerleşkeler gibi alanlara kampınıza güzellik katabilirsiniz.

Mesela kim istemez ki bir gün sabah gözlerini açıkça karşısında doğayla iç içe bir gölet görmeyi. Çadırdan çıkar çıkmaz şöyle bir gerilip o ter temiz havayı içine çekerek ciğerlerine oksijeni en dibine kadar doldurmayı. Bu makaleyi okuyorsan zaten sende bir kamp seversin ve şu anda bile mutlu olunurken tebessüm ediyorsun, bunlar çok güzel şeyler.

seks izle seks hikayeleri sex hikayeleri hd porno izle paply.org