Doğal ve huzurlu bir ortam için önerebileceğimiz yer olan Yedigöller tercih edenlerin büyük bir memnuniyetini sağlamaktadır.

Doğal ortam olması ile birlikte doğaseverlerin öncelikleri arasında ki Yedigöller son zaman da da tercih edilebilir tatil ve gezi bölgeleri arasında yer almaktadır. Stresten uzak doğal zenginlikleri siz de burada keyifli şekilde yaşayabilirsiniz. Yedigöller Milli parkı birçok hayvan çeşitliliği ile de bilinmektedir. Özellikle de bölgede ki geyikler, karacalar, tilki, sincap, tavşan ve kuş çeşitliliği ile bilinmektedir. Bunların yanı sıra birçok doğal bitki ve ağaç çeşitliliği ile de doğallığını korumaktadır.

Yedigöller Milli Parkı, Bolu
Yedigöller Milli Parkı, Bolu

Dinlenme ve gezi amaçlı olarak tercih edebileceğiniz bu tesisiler ziyaretçilerine birçok hizmet zenginlikleri ile birlikte çeşitlilik sağlayabilmektedir. Dört mevsim de ayrı bir güzellik yaşanılan ve kartvizitleri aratmayacak manzaraları ile bilinen Yedigöller her zaman ziyaretçilerini beklemektedir. Burada ki oldukça sık ve bol ağaç çeşitliliği tatilcilerin ve gezginlerin en önemli tercih sebebi olarak gösterilebilir.

Burada ki bir başka doğal güzellik olan adından da anlaşılacağı gibi yedi adet gölü oldukça efsanedir. Burası ilk olarak 1965 yılından itibaren Milli Park olarak gösterilmiştir. Doğal ortamı ile zenginlikleri sınırsız bu doğa harikasına ziyaretiniz için gerekli olan ulaşım ve konaklama detaylarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Yedigöller’ e nasıl gidilir, ulaşım, nerede

Bolu’ ya bağlı bir bölge olan Yedigöller Ankara – İstanbul karayolundan itibaren 152 km kadar bir mesafededir. Bolu merkezden ise yaklaşık olarak 190 km kadar bir mesafede yer almaktadır.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seks izle seks hikayeleri sex hikayeleri hd porno izle paply.org