Yedigöller kamp alanı  Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan Bolu ili sınırları içerisinde bulunmaktadır. Ayrıca Yedigöller kamp alanı oldukça engebeli bir yörede yer almaktadır. Yedigöller milli parkta yer alan sizi kamp yaparken heyecanlandıracak doğa güzellikleri vardır. Bunlar, doğal ve zengin bitki örtüsü, Orman ve Denizi aratmayacak çok güzel bir gölde yer almaktadır.

Bolu Yedigöller Kamp Alanı
Bolu Yedigöller Kamp Alanı

Yedigöller milli parkın en güzel yanlarından bir tanesi de alışılmış kamp hayatında olan doğa yürüyüşü, fotoğraf ve video çekiminin yanı sıra olta balıkçılığı da yapabilirsiniz çünkü Yedigöller kamp alanında alabalık yetişmektedir ve oldukça fazladır sizleri tatmin edecektir. Yani demem o ki, bir gün Bolu Yedigöller kamp alanına gidecek olursanız yanınızda mutlaka olta götürmenizi tavsiye ederiz.

Yedigöller kamp alanında elektrik sorunu mevcut bu yüzden dikkatli ve güvenli bir şekilde olmak şartıyla bu kamp alanında ateş yakabilirsiniz. İlkbahar, yaz, sonbahar, kış için ideal bir kamp alanı olarak bilinen Yedigöller milli park senenin bütün dönemlerinde kamp yapmaya gidebilirsiniz. Özellikle diğerlerine göre daha güvenli bir bölge olduğu için daha önceden kamp deneyimi olmayan, ilk defa kamp yapmaya gidecek olanlar için Yedigöller kamp alanı ilk durak noktası olmalıdır.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seks izle seks hikayeleri sex hikayeleri hd porno izle paply.org